Ευχαριστούμε πολύ την Μοτολέσχη Ξυλοκάστρου / Xylokastro Motorclub , που μας επέλεξε για την εκκίνηση και την απονομή του 4ου αγώνα Enduro Νοτίου Ελλάδος στις 04/11/2018!
Ήταν μια νέα εμπειρία για εμάς και περάσαμε υπέροχα μαζί τους!
![](https://physikon.eu/wp-content/uploads/2022/02/image1_easyHDR-1-1.jpg)
![](https://physikon.eu/wp-content/uploads/2022/02/image3_easyHDR.jpg)
![](https://physikon.eu/wp-content/uploads/2022/02/image4_easyHDR.jpg)
Ευχαριστούμε πολύ την Μοτολέσχη Ξυλοκάστρου / Xylokastro Motorclub , που μας επέλεξε για την εκκίνηση και την απονομή του 4ου αγώνα Enduro Νοτίου Ελλάδος στις 04/11/2018!
Ήταν μια νέα εμπειρία για εμάς και περάσαμε υπέροχα μαζί τους!