Ο Ιεροκλής Μιχαηλίδης, ο μεγαλοεργoλαβος της κωμικής σειράς του Alpha tv “Άσε μας ρε μαμά” μπορεί ναναι τρελλα ερωτευμένος με την Ρωξαννη, όμως ο Ιεροκλής Μιχαηλίδης λάτρεψε Τρίκαλα και ΦΥΣΗ Κ’ΟΝ Τον ευχαριστούμε!!!
![](https://physikon.eu/wp-content/uploads/2022/02/271137138_4768528469867087_4626709337756312328_n-768x1024.jpg)
Ο Ιεροκλής Μιχαηλίδης, ο μεγαλοεργoλαβος της κωμικής σειράς του Alpha tv “Άσε μας ρε μαμά” μπορεί ναναι τρελλα ερωτευμένος με την Ρωξαννη, όμως ο Ιεροκλής Μιχαηλίδης λάτρεψε Τρίκαλα και ΦΥΣΗ Κ’ΟΝ Τον ευχαριστούμε!!!